Małgorzata Nowak

Uwolnij swoją PEŁNIĘ MOCY i stwarzaj życie jakiego pragniesz!

Uwolnij swoją PEŁNIĘ MOCY i stwarzaj życie jakiego pragniesz!

Transformacja Życia

Kobieta, która osiągnęła sukces zawodowy to Ty. Twoje Życie jest pełne dobra, jednak….. 

Jednak jest jeden obszar, w którym gości brak. To przestrzeń wewnętrznego spokoju i poczucia pełni spełnienia. Pieniądze dziś nie jest dla Ciebie problemem. Większym wyzwaniem stało się zaśnięcie w spokoju i przejście przez dzień bez lęków i natłoków myśli. Twoje ciało zaczęło szwankować i wymykać się spod kontroli, a Ty nie chcesz stać się stałą Klientką firm farmaceutycznych. Jesteś Kobietą, która według znajomych osiąga wspaniałe sukcesy, jednak ten sukces jest okupiony poczuciem samotności, zmęczeniem i brakiem energii w ciele…

Czujesz, że energia Życia wycieka Ci przez palce….

Widzisz, że dochodowy biznes czy wysokie stanowisko w pracy nie są w stanie zapewnić tego, za czym tęskni Twoje Czułe Kobiece Serce…

„Nie można mieć wszystkiego”…szumi w Twojej głowie…

Głęboki, wewnętrzny spokój, harmonia w życiu, ciało w pełni zdrowia….wydaje się, że dziś to jakieś gigantyczne marzenie nie do spełnienia.

Zapraszam Cię w podróż, która odmieni Twoje Życie na wielu poziomach i w wielu przestrzeniach. Wewnętrzna zmiana nie musi trwać latami. Przecież Życie ma dla Ciebie tyle do zaoferowania! Życie nie jest po to, aby nieustannie „naprawiać siebie”… 

Co jeśli...

….

Czy wtedy „niemożliwe” staje się możliwe?

Zapraszam Cię do głębokiego procesu transformacji, po którym jakość Twojego Życia wkroczy w zupełnie inny wymiar i jakość!

Jak to zrobimy?

Wybierzemy spokojne i wyjątkowe miejsce do tego procesu (lista hoteli znajduje się w załączniku do oferty). Mogą to być góry, kraina jezior lub morze (Ty wybierasz gdzie potrzebujesz się znaleźć). Wszystko po to, aby zapewnić Ci sprzyjające warunki i odciąć Cię od nadmiaru bodźców. Zmiana otoczenia sprzyja zmianom mentalnym.

Ustalimy termin i szczegółowe warunki wyjazdu.

UWAGA: podczas TRANSFORMACJI ŻYCIA obowiązuje całkowity zakaz używania telefonu komórkowego oraz dostępu do komputera/tabletu/TV.

100% Twojego skupienia się na sobie to gwarancja sukcesu tego procesu.

Podczas 5 – dniowego pobytu zajmiemy się Twoją transformacją, której intencją jest:

Czego możesz doświadczyć podczas tego procesu?

Twoje Życie od tej chwili wejdzie na poziom standardów jakich zawsze pragnęłaś i marzyłaś. To transformacja nie tylko mentalna ale przede wszystkim na poziomie Twojego ciała i komórek. Ciało zrelaksowane i w harmonii to gwarancja spełnionego Życia. Kobieta która zna siebie, która czuje się bezpiecznie ze sobą to Kobieta, która jest wolna, żyje pełnią swojego potencjału i wykorzystuje możliwości jakich dostarcza jej Życie!

Ten proces dedykuję Kobiecie, która:

Dla kogo Nie jest dedykowany proces?

Inwestycja

TRANSFORMACJA ŻYCIA

19 215zł brutto*

 *Wystawiam FV lub paragon.

**Inwestycja nie obejmuje kosztów zakwaterowania, wyżywienia oraz dojazdu

Masz pytania?

Napisz do mnie:

Podczas procesu wykorzystamy do transformacji: