Chcę poznać ofertę współpracy 1:1

Masz w sobie coś, co sprawia że masz Moc kreowania najskrytszych Pragnień…

Masz w sobie zasoby, które sprawiają, że jesteś Stworzycielką Cudów…

Masz w sobie Moc aby sprowadzać swoje Marzenia do Rzeczywistości…

To Twój Boski Umysł i Piękne Serce

Twój Umysł i Mózg to nieskończony Cud z niepojętą Mocą kształtowania Twojej rzeczywistości!

„Niewytrenowany Umysł nie osiągnie niczego” – Kurs Cudów

Kiedy jesteś gotowa odrzucić najczarniejsze obawy, Twoje Serce i Umysł otwierają się na boskie przewodnictwo ku zupełnie nowym perspektywom.

Jeśli zatem pragniesz kultywować w swoim Życiu Magię to trzeba zacząć trenować swój Umysł na Obfitość i Dobrobyt! I zatrudnić siebie na pełen etat na stanowisku Cudotwórczyni!

Jak zostać Cudotwórczynią?

Przede wszystkim potrzebna jest Twoja decyzja i kontakt z pragnieniem, że chcesz zmiany. Kolejny krok, to zrozumienie siebie i swoich lęków. Kurs Cudów mówi, że najmniejsza chęć jest wszystkim, czego potrzebujesz by otrzymać wskazówki niezbędne do dokonania zmiany.

A kiedy wybierasz Miłość zamiast lęku, życie zaczyna lekko płynąć i dzieją się tzw.cuda!

Do czego Cię zapraszam?

Przed nami 42-dniowa podróż. Zapraszam Cię do codziennych spotkań w specjalnie dedykowanej temu grupie na FB. Mistrzyni Boskiego Życia to program złożony z 42 porannych spotkań z poranną refleksją na dany dzień oraz krótką medytacją. Dodatkowo wieczorem otrzymasz ode mnie krótkie ćwiczenie na podsumowanie danego dnia. Oprócz tego przygotowałam dla Ciebie na każdy dzień piękną afirmację, która ma za zadanie przekodować Twój Umysł na właściwe tory.

Otrzymujesz moje 100% zaangażowanie i czułe towarzyszenie Ci w tej podróży. Jednak pragnę zaznaczyć, że jest to 50% mojego wkładu w Twój sukces. Drugie 50% leży po Twojej stronie. To od Ciebie zależy jak się zaangażujesz w ten proces i ile z niego weźmiesz dla siebie.

Co dla Ciebie przygotowałam?

Mistrzyni Boskiego Życia to aż 6 tygodni z codzienną dawką mega motywacji i wybitnego planu na Twój Umysł. Przed nami 6 tygodni wspólnych spotkań, z głęboką pracą z Twoim Mindsetem oraz Układem Nerwowym, podzielonych na konkretne tematy:

Dla kogo jest ten program?

Dla każdej Kobiety, która pragnie raz a porządnie przeformatować swój Mindset na Cuda, otworzyć swoje Serce na Obfitość oraz Bogactwo i kreować swoje Życie w lekkościach i pełni boskiego przepływu;

Inwestycja

WARIANT PODSTAWOWY

149zł brutto

do 26 czerwca 2024

298zł brutto

do 8 lipca 2024

596zł brutto

do 15 lipca 2024

 *Wystawiam FV lub paragon.

WARIANT PREMIUM

299zł brutto

do 26 czerwca 2024

598zł brutto

do 8 lipca 2024

1196zł brutto

do 15 lipca 2024

 *Wystawiam FV lub paragon.

WARIANT
VIP

666zł brutto

do 26 czerwca 2024

1332zł brutto

do 8 lipca 2024

2664zł brutto

do 15 lipca 2024

 *Wystawiam FV lub paragon.

STAŁA CENA KURSU PO ZAKOŃCZENIU SPRZEDAŻY: 3 333,00 ZŁ

Formuła

CZAS TRWANIA: 6 TYGODNI (42 treściwe i esencjonalne spotkania na żywo, 42 medytacje, 42 afirmacje i 42 zadania domowe aby ułożyć Twój Umysł pod cuda)

DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA FB, ORAZ (w zależności od wybranego wariantu inwestycji) NIEOGRANICZONY CZASOWO DOSTĘP DO NAGRAŃ NA PLATFORMIE KURSOWEJ PO ZAKOŃCZENIU KURSU

GŁĘBOKA PRACA Z MINDSETEM, UKŁADEM NERWOWYM ORAZ TWOIM POLEM ENERGETYCZNYM POD MOIM CZUŁYM OKIEM

* podane kwoty są kwotami brutto. Jeśli potrzebujesz FV prośba o informację w formularzu przy zakupie bądź mailowo na adres: kontakt@malgorzatanowak.com.pl

UWAGA! Udział w kursie nie może zastąpić profesjonalnej psychoterapii czy opieki lekarskiej. Biorąc udział w warsztatach on-line/kursie potrzebujesz mieć świadomość, iż mogą się pojawić w Tobie różnego rodzaju emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za to, czego doświadczasz. Jeśli jesteś w trakcie leczenia farmakologicznego i przyjmujesz leki antydepresyjne lub psychotropowe, uzgodnij swój udział w kursie z lekarzem prowadzącym lub terapeutą.