Chcę poznać ofertę współpracy 1:1

Kobiecość to miejsce gdzie czujesz się bezpiecznie, rozumiesz i znasz swoje emocje. I jesteś z nimi zaprzyjaźniona i masz do nich głębokie zaufanie. Wiesz, że one są Twoim najcudowniejszym sprzymierzeńcem i kompasem. Wspaniale nawigujesz z nimi po swoim Życiu, a dzięki temu połączenie z Twoją Intuicją przebiega bezproblemowo.

Kobiecość to przestrzeń, gdzie wyrażanie uczuć przepływa delikatnym i czułym nurtem, i nie jest odbierane jako słabość, a wstyd nie ma tu wstępu.

Tu ucieleśniasz swoją Autentyczność w jakościach jakie są dla Ciebie najlepsze. Towarzyszy Ci poczucie, że jesteś we właściwym miejscu, czasie i przestrzeni i jesteś w pełni połączona ze swoją misją i powołaniem.

Wiesz co masz robić i nie lękasz się. Korzystasz ze swoich nieograniczonych potencjałów radośnie, odważnie i bezczelnie 😉

W Kobiecości jest lekkość, to tu masz miejsce do odpoczynku i wytchnienia. Nikt nie pogwałca Twoich granic, a Twoje poczucie wartości nie zależy od tego ile zrobisz dla rodziny czy w pracy.

To miejsce gdzie Pieniądze, Czas i Miłość są objęte nieskończonością.

Pragnę zaprosić Cię do przestrzeni gdzie połączysz się ze swoją wewnętrzną Bogini i rozgościsz się na stałe w krainie Kobiecości.

Pewna i dumna z tego w jakim miejscu jesteś.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

Co zyskasz po tym kursie?

Program Kursu

Skąd jest? Skąd płynie? Skąd wiesz jak być w Kobiecości? A jeśli nie wiesz to czemu? Popatrzymy na Twoje fundamenty Kobiecości. Jak masz je zbudowane?  Weźmiemy też pod lupę zasady patriarchatu, dzięki czemu będziesz mogła rozpoznać i nazwać to w czym tkwiłaś do tej pory.

Zajmiemy się matczyną raną, czym jest i jak w Tobie pracuje. Jakie mechanizmy podtrzymują matczyną ranę i czemu ona nie znika? Porozmawiamy też o największym kłamstwie dotyczącym Kobiet i Kobiecości jakie funkcjonuje w systemie społecznych i rodowych przekonań. Dotkniemy też przestrzeni zbiorowego dziedzictwa krzywd i zaniedbań jakie nosisz w sobie.

Rozpakujemy sobie to czym są 4 Kobiece Rany, które skutecznie odłączają Cię od Twojej Kobiecości – rana osobista, kulturowa, duchowa i globalna. Popatrzymy na dynamiki długów emocjonalnych oraz przyczynę utknięcia w miejscu, które dalekie jest od Kobiecości

Porozmawiamy o tym, że czas coś zmienić. Rozgryziemy temat jak to zrobić i jak zrobić pierwsze kroki w stronę Kobiecości. Popatrzymy na koszty bycia Prawdziwą: na Twoje granice, Twój Sukces oraz Twoją Odpowiedzialność (tak, tak…to to straszne słowo na „O” 😉)

Zajmiemy się wewnętrznym kontaktem z Pra-Matką w Tobie, która jest archetypem Kobiecości. Odkryjesz własne filary Kobiecości, dzięki którym będziesz mogła połączyć się trwale ze swoją wewnętrzną Bogini. Przejdziesz proces wewnętrznej integracji dziecka, dziewczynki, córki, matki, królowej i wiedźmy – wszystkich aspektów Kobiecości.

Jak to jest ucieleśniać Boginię w sobie? Jak to jest Żyć na co dzień w pełni Kobiecości? Jakie to jakości? Jakie to standardy? Porozmawiamy o tym jak Żyć ucieleśniając swoją Prawdę w codzienności. Czym tak naprawdę jest to „ucieleśnienie”.

Porozmawiamy o energii Pieniądza i Mocy Kreacji Bogini. Ustawisz swoje własne osobiste standardy i jakości Życia tak abyś w Lekkości kreowała Życie swoich Pragnień.

Inwestycja

LIMIT MIEJSC: 10

999zł brutto

do 26 czerwca 2024

/płatność ratalna 2 x 550,00 zł  – pierwsza rata do 24 CZERWCA br. Druga rata do 13 LIPCA  br.*/

1 333zł brutto

od 27 czerwca do 5 lipca 2024

/płatność ratalna 2 x 777,00 zł  – pierwsza rata do 1 LIPCA br. Druga rata do 13 LIPCA br.*/

1 777zł brutto

od 6 lipca do 15 lipca 2024

(brak płatności ratalnych)

2 999zł brutto

STAŁA CENA KURSU PO ZAKOŃCZENIU SPRZEDAŻY: 2 999,00 ZŁ

*PŁATNOŚĆ RATALNĄ NALEŻY SKIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO NA KONTO:

W KOSMOS PRZEZNACZENIA SP. Z O.O.
UL. ZŁOTA 75 A LOK.7
00-819 WARSZAWA
MBANK: 55 1140 2004 0000 3702 8326 8906

* dokonując pierwszej wpłaty za program „W PEŁNI KOBIECOŚCI” tym samym dołączasz do programu i zobowiązujesz się do terminowej wpłaty za kolejne raty. Brak wpłaty w terminie będzie skutkował natychmiastowym wyłączeniem z programu oraz zablokowaniem dostępu do platformy kursowej www.kursy.malgorzatanowak.com.pl na której umieszczane będą materiały z programu.

** podane kwoty są kwotami brutto. Wystawiam FV.

Formuła

CZAS TRWANIA: 7 TYGODNI (7 spotkań na żywo na platformie ZOOM, autorskie medytacje i wizualizacje oraz zadania domowe)

DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA FB, ORAZ NIEOGRANICZONY CZASOWO DOSTĘP DO NAGRAŃ NA PLATFORMIE KURSOWEJ PO ZAKOŃCZENIU KURSU

GŁĘBOKA PRACA Z MINDSETEM, UKŁADEM NERWOWYM ORAZ TWOIM POLEM ENERGETYCZNYM POD MOIM CZUŁYM OKIEM

UWAGA! Udział w kursie nie może zastąpić profesjonalnej psychoterapii czy opieki lekarskiej. Biorąc udział w warsztatach on-line/kursie potrzebujesz mieć świadomość, iż mogą się pojawić w Tobie różnego rodzaju emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za to, czego doświadczasz. Jeśli jesteś w trakcie leczenia farmakologicznego i przyjmujesz leki antydepresyjne lub psychotropowe, uzgodnij swój udział w kursie z lekarzem prowadzącym lub terapeutą.